İzmir Web Tasarım ve Reklam Ajansı modern, şık ve kullanışlı ara yüzlü kurumsal web site çözümleri sunar.

Aradığınız İzmir'de en iyi web tasarım ajansı ise doğru yerdesiniz. İzmir Reklam Ajansı olarak bir çok kurumsal firmayla çalışmanın tecrübelerini yaptığımız çalışmaların kalitesini sürekli arttırarak gelecek müşterilerimize aktarırız.

Hızlı, güvenilir, kaliteli bir web site ihtiyacınızı sektörün lider firmaları ile çalışmış kurumsal reklam ajansı hedef kitlenize erişebilecek profesyonel çözümler sunacaktır. İzmir Agency bu noktada kurumsal kimliğinize uygun tüm cihazlar için esnek, sosyal medya entegrasyonlu, google adwords ve SEO konfigürasyonları tam uyumlu web siteleri hazırlar.

Kaman Holding
Kaman Holding

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım projenizi ya da firmanızı hizmetleriniz/ürünleriniz çerçevesinde hazırlanan ve müşterilerinize sizi doğru şekilde sunabilecek bir kimliktir. Fakat bu sürecin hazırlanması sonra derece önemlidir. Çünkü iyi hazırlanmamış bir tasarım sizi yansıtmayacağı gibi iyi optimize edilememiş, Google tarafından düşük kalite bir web sitesi olacaktır. Zaten sonuç olarak genellikle aramalarda üst sıralarda çıkmak için yapılan bir şeydir.

Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Web tasarım üst sıralarda çıkabilmek için optimize olmalıdır. Dolayısıyla Google'ın bu konuda katı kuralları vardır. Bunlardan önemli bir bölümü tasarımın nasıl olduğu ile ilgilidir. Tasarım öncelikle kullanıcı dostu olmalıdır. Yani sitenizi ziyaret eden kişiler kolayca istediklerine ulaşabilmelidir. Aynı zamanda günümüz teknolojisinde kullanılan mobil cihazlarla da uyumlu olmalı responsive (esnek) bir görüntü sunmalıdır. Öte yandan sitenin kodlaması iyi olmalı. Ayrıca seçtiğiniz fotoğraflar sunduğunuz hizmet ve ürünleri anlaşılır bir şekilde gösterecek anlamlı, kaliteli ve optimize fotoğraflar olmalı.

Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Web tasarımı bir çok sektör için yapılabilir. Bunları tanıtım web sitesi, e-ticaret web sitesi, rezervasyon/randevu sistemli web siteler, kişisel blog ve web yazılım olarak basitçe nitelendirebiliriz. Tanıtım web sitesi ürün ve hizmetlerinizi, firmanızı, kurumunuzu ya da şahsınızı tanıtmak amaçlı içerikleri barındırmaktadır. E-ticaret web siteleri ise ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satışına yönelik otomasyon sistemlerdir. Rezervasyon/randevu sistemli web siteleri çeşitli sektörler için kullanılabilir. Örneğin bir otel için otel rezervasyonu yapabilirken, öte yandan bir diş hekimi için randevu yapabilmektedir. Ya da bir avukat için ve bir restaurant için çeşitlendirilebilir. Kişisel bloglarda ise tıpkı bir kişisel günlük ya da not defteriniz gibi sanal ortamda paylaşmak istediğiniz bilgilere yer verebileceğiniz bilgi arşivleridir. Web yazılımlar ise interaktif olarak işlemesini istediğiniz bir proje için şahsınıza ya da kurumunuza/kuruluşunuza özel isteğiniz doğrultusunda sıfırdan kodlanarak yazılır.

Web Site Optimizasyonu Nedir?

Hazırlanmış olan web tasarımın arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi, adwords reklamlarda iyi sonuçlar verebilmesi ya da sosyal medya ile entegre çalışabilmesi için yapılan web site iyileştirme çalışmalarıdır. Tüm bu optimizasyon çalışmaları olmadan sıradan bir web site ile hedefinize ulaşmak oldukça güçtür. Her yapılan web tasarım sizi amacınıza ulaştırmayacağı gibi hem amacınızdan uzaklaştırabilir hem de boşa harcayacağınız fuzuli masraflara dönüşebilir. Dolayısıyla ucuz web sitesi size her zaman sonuç vermeyebilir fakat pahalı bir web sitesi de sizi ticari olarak çok ötelere taşımayabilir.

//izmiragency.com/media/2020/04/footer_logo.png