İzmir Yazılım Firması şirketinizin işleyişini düzenleyecek otomasyon yazılımlar hazırlayarak üretim kapasitenize katkı sağlar.

İzmir Web Yazılım olarak en güncel teknolojiler ile firmanıza özel yazılım hizmeti sunuyoruz.

Küçük ya da büyük ölçekli işletmeler ya da yönetim hizmetlerinde bulunanlar için işlerini kolaylaştıracak, gerek mobil cihazlarda gerekse masaüstü uygulama ya da tarayıcı ile web yazılım mantığı ile her yerden ulaşabileceğiniz güçlü yazılım çözümleri sunuyoruz.

Yazılım
Yazılım
Yazılım

Neler Yapıyoruz?

Daire Sakini Yönetimi, Tedarikçi ve Personel Yönetimi, Gelir Yönetimi, Gider Yönetimi, Kredi Kartı İle Komisyonsuz Tahsilat, SMS ve Mail Bildirimleri, Daire Sakini Girişi, Karar Defteri, 27 Çeşit Rapor, Ekonomik ve Esnek Ücretlendirme
Blok ve Daire Sakini Yönetimi, Tedarikçi ve Personel Yönetimi, Gelir Yönetimi, Gider Yönetimi, Kredi Kartı İle Komisyonsuz Tahsilat, Banka Entegrasyonu, Daire Sakini Girişi, Karar Defteri, 27 Çeşit Rapor, SMS ve Mail Bildirimleri
Tüm Hesaplarınız Tek Panelde, 15 Dakikada Kurulum, Toplu İşlemler ile Zaman ve Kaynak Tasarrufu Sağlayın, Verimli Zaman Yönetimi, 27 Çeşit Rapor, Bina, Blok ve Daire Sakini Yönetimi, Tedarikçi ve Personel Yönetimi, Gelir Yönetimi, Gider Yönetimi, Sayaç Yönetimi, SMS ve Mail Bildirimleri, Daire Sakini Girişi, Karar Defteri, Kredi Kartı İle Komisyonsuz Tahsilat, Banka Entegrasyonu
Günlük olarak iş planlamalarını etkili bir şekilde yapabilmek, saha personelinin iş verimliliğini ve potansiyelini arttırabilmek, zaman kaybını minimize ederek yakıt kayıplarını da düşürmek, ertelenen ya da iptal edilen işlemleri sorgulayıp indirgemek, ek parça ve ek hizmet satışlarını arttırarak avantaj sağlamak için bu yazılım tam size göre!
Müşterilerinizin ya da ziyaretçilerinizin beklentilerini, istek, öneri ve şikayetlerini size kolayca iletebileceği bir platform yazılımdır.
Web yazılım olarak tasarladığımız, tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen bu yazılım, zaman ve iş kayıplarını minimuma indirmektedir. Kağıt israfını önleyen bu çevre dostu yazılım ile sonuçları hemen değerlendirip, eğitim alanında verimliliği arttırmayı hedefliyoruz.
//izmiragency.com/media/2020/04/footer_logo.png